Breg pobedom završio sezonu!

Odlična košarkaška predstava viđena je u hali hemijske škole. Dočekali smo goste iz Zrenjanina, koji su nas savladali u prvom delu sezone. Kao i na toj utakmici, počeli su veoma energično i zadavali nam dosta muka, i tako obezbedili sebi prednost od 15 poena nakon prvog dela igre (37:52).
U trećoj deonici, dosta boljom igrom, uspeli smo da smanjimo prednost na 6 poena pred poslednju četvrtinu.
A u poslednjih 10 minuta, nošeni našom fenomenalnom publikom, koja je napravila izuzetnu atmosferu, potpuno smo nadigrali protivnika dobivši taj period rezultatom 32:13, za konačnih 98:83.
Čestitke ekipi Petrovgrada na dobro odigranoj utakmici, kao i na odličnom rezultatu u sezoni.
Naša ekipa je ovom pobedom obezbedila 5. mesto na tabeli sa učinkom od 17 pobeda i 11 poraza.
Veliko hvala našim vernim simpatizerima koji su bili uz nas tokom cele sezone, kao i divnim devojčicama iz @millennium.plesnistudio koje su pored sjajnog repertoara u pauzama, bile i naša najglasnija podrška.