Badminton klub Fanatik iz Vršca učestvovao je na dva prestižna turnira

Proteklog vikenda Badminton klub Fanatik iz Vršca učestvovao je na dva prestižna turnira.

U subotu 14. 5. na međunarodnom turniru u Rumuniji takmičarke BK Fanatik Milica Ilkić i Nina Lauš u kategoriji 3. i 4. razreda osvojile su bronzane medalje dok su Radosavljević Filip i Milojković Marko zaustavljeni u četvrtfinalu.

Na Juniorskom prvenstvu Srbije u Beogradu 14. i 15. 5. BK Fanatik ostvario je uspeh osvojivši 4 medalje i to: u kategoriji singlova do 11 god. Dorotea Mehović bronzanu medalju, dok je u kategoriji do 15. godina Ana Dimitrijević osvojila bronzanu medalju.

Teodora Mehović, Marija Vujučić i Ilija Lalić zaustavljeni su u četvrtginalu. U kategoriji ženskih dublova Ana Dimitrijević osvojila je srebro, a u muškom dublu Vuk Dimitrijević bronzu. Čestitke takmičarima i njihovim trenerima.