Vršački badminton klub učestvovao na turniru u Beogradu

Svetosavski, međuškolski, badminton turnir održan je danas u Beogradu, u organizaciji Badminton saveza Srbije.

Na turniru je učestvovalo 10 klubova iz Srbije sa preko 90 takmičara. Badminton kluba Fanatik iz Vršca nastupio je sa 11-oro takmičara i osvojilo 6 medalja.

I to: u kategoriji srednjih škola izdominirali su članovi Vršačkog kluba Fanatik, učenici gimnazije Borislav Petrov Braca. Prvo mesto u kategoriji srednjih škola osvojio je učenik Vuk Dimitrijević.

Drugo mesto pripalo je Aleksandru Šafariku dok je treće mesto osvojio Ivan Šafarik. Ana Dimitrijević, učenica OŠ Mladost, osvojila je prvo mesto na turniru u kategoriji devojčica 5. i 6.razreda, dok su u kategoriji 3. i 4.razreda drugo mesto osvojila Dorotea Mehović, a treće Teodora Mehović, učenice OŠ Olge Petrov Radišić.