Badminton klub Fanatik iz Vršca u Novom Sadu ređa uspehe na prvenstvu Vojvodine (FOTO)

Na prvenstvu Vojvodine u badmintonu održanom ovog vikenda u Novom Sadu badminton klub Fanatik iz Vršca ostvario je značajne rezultate.

U konkurenciji dečaka do 11 godina u singl kategoriji svoju prvu pobedu na turniru zabeležio je Mihajlo Zdravković dok su devojčice u istoj kategoriji, singl do 11 godina osvojile: Dorotea Mehović 1.mesto i zlatnu medalju, Teodora Mehović 2.mesto – srebro i Marija Vujičić 3. mesto – bronza.

U kategoriji devojčica do 13 godina, singl, Ana Dimitrijević osvojila je zlatnu medalju. Fanatici su i u kategoriji dečaka do 15 godina, singl, osvojili zlatnu medalju pobedom Vuka Dimitrijevića.

Šestoro takmičara u Vršac je donelo pet medalja, od toga tri zlata. Želimo im i dalje puno uspeha!