Tekvodno klub Euro Šped odličan na Trofeju Beograda

Tekvondo klub EuroŠped učestvovao je na “Trofeju Beograda” sa 10 takmicara i osvojio isto toliko medalja.

Na takmičenju je ukupno bilo 400 boraca iz Srbije i regiona, a evo i rezultata Vrščana:

Stefan Novaković – srebro
Tereza Garić – zlato
Tea Borisavljević – bronza
Vukadin Orelj – bronza
Maša Markov – bronza
Maša Caran – zlato
Petra Nikolin – srebro
Dušan Marković – srebro
Nikola Jovulov – srebro
Nikolina Santrač – srebro

“Za vikend putujemo za Sarajevo na Evropsko Prvenstvo za juniore i odmah zatim ostajemo na G turniru u Sarajevu. Mario Dujić je otputovao za Švedsku (Malme) gde će 6. i 7. novembra održati seminare, a na kojima će se okupiti svi veći švedski klubovi. Biće oko 150 učesnika, a će Mario predstaviti naš vid treninga. Inače, ovo nije prvi put da širimo naše znanje po skadinavskim zemljama…Jako su zadovoljni našim znanjem i poznavanjem Tekvondo treninga. Najavljen je i dolazak Švedskog ambasadora u naš klub i naš Grad Vršac u skorije vreme”, kaže Mario Dujić iz Tekvondo kluba Euro Šped.

 

 

TREBA VAM POSAO ? OSTAVITE SVOJ CV!

BOLE NEKRETNINE – TREBA VAM STAN ILI KUĆA

NOVO – ODRŽAVANJE RAČUNARSKE MREŽE

POLASCI AUTOBUSOM I VOZOM

POLJOPRIVREDNA APOTEKA

x

Takođe pogledajte

Veliko isključenje struje u Vršcu 30. septembra

EPS Distribucija doo Beograd, Ogranak Pančevo, Pogon Vršac obaveštavaju korisnike da će, zbog radova na ...

Facebook