Vršac: IGNJATIJEVIĆ UZ MIJAILOVIĆA

Prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku dolazi u naš stručni štab, reč je o Nikoli Ignjatijeviću (38) bivšem igraču Crvene Zvezde i internacionalcu u Ukrajini i Rumuniji. Ignjatijević se posle bogate fudbalske karijere i sticanja UEFA A licence, odlučio da trenersku karijeru počne upravo u našem klubu.
– Dobio sam pozv ljudi iz OFK Vršac, posle razgovora sa čelnicima i provedenog vremena u Vršcu, moji prvi utisci su vrlo pozitivni. Iznenadjen sam da je klub srpske lige organizovan na tako visokom nivou. Poziv ljudi da budem deo stručnog štaba sam prihvatio bez mnogo razmišljanja. Mislim da sam izabrao pravi klub za moji novi početak u fudbalu. – komentar je Ignjatijevića
Prozivku za prolećni deo prvenstva naš šef stručnog štaba Nenad Mijailović izvršiće u sredu 20.januara. U stručnom štabu ostaju kao i lane Ilijevski, Čukić, Miok i Vučković.
– Nikoli želim dobrodoslicu i uspešnu trenersku karijeru, drago mi je da neko posle ozbiljne igračke karijere u našem klubu prepoznao mogućnost da se afirmiše i usavršava kao trener. – izjavio je Mijailović
Na pitanje o transferima rekao je da će se za koji dan obelodaniti sve novosti kada je u pitanju prelazni rok, kao i da će sve takmičarske selekcije biti kvalitetnije nego lane. Shodno takvom komentaru možemo očekivati neku transfer bombu, pošto sjajni potezi u transfer politici u Vršcu odavno nisu iznenadjenje.
x

Takođe pogledajte

Uredili kanale za odvodnjavanje atmosferskih voda u Vršcu

GRAD Vršac je ovih dana uredio objekte za odvodnjavanje atmosferskih voda na putevima, koji su ...

Facebook