Eurošped ugostio 800 tekvondista Srbije na prvom treningu na otvorenom u Vršcu

Tekvondo klub Eurošped i Tekvondo Asocijacija Srbije, minulog vikenda su u Vršcu organizovali veliki trening na otvorenom za sve klubove iz Srbije. Trening se održavao na Poletu, a košarkaški teren bio je pod tatamijem.

Treninzi su se održavali od 17 do 22 časa za sve uzraste (pioniri, kadeti, juniori, seniori i parasportisti) u grupama. Prisustvovali su svi klubovi iz Srbije. Odziv je bio izuzetno veliki. Prisustovalo je preko 50 klubova, sa oko 800 članova. Kao i uvek do sada, naš klub i naš Grad ugostili su naše sportiste na visokom nivou.

Svi su prezadovoljni organizacijom, tako da smo već dobili ponudu da na istom mestu organizujemo Prvenstvo Vojvodine, a najverovatnije i Prvenstvo Srbije. Oba takmičenja bi se održala u septembru. Što se tiče međunardne scene, još uvek čekamo instrukcuje od Svetske Tekvondo Organizacije, kažu u TK Eurošped.

 

TREBA VAM POSAO ? OSTAVITE SVOJ CV!

BOLE NEKRETNINE – TREBA VAM STAN ILI KUĆA

NOVO – ODRŽAVANJE RAČUNARSKE MREŽE

POLASCI AUTOBUSOM I VOZOM

POLJOPRIVREDNA APOTEKA

x

Takođe pogledajte

Veliko isključenje struje u Vršcu 30. septembra

EPS Distribucija doo Beograd, Ogranak Pančevo, Pogon Vršac obaveštavaju korisnike da će, zbog radova na ...

Facebook