VRŠAC, 7 ATINSKE TRKE (ATLETIKA), KOMPLETNI REZUTATI

7 ATINSKE TRKE ODRŽANE SU 29 SEPTEMBRA 2019 GODINE

KOMPLETNI REZULTATI

 

DEVOJČICE 2014 GOD.

 

FINALE 50M

 

1.STOJKOVIĆ MARIJA(14)VAK 11,37

2.ĆURČIĆ NIKOLINA(14)14 11,45

3.KONTIĆ NIKOLIJA(14)VAK 11,75

4.PRVULJ LJUBICA(14) PAN 11,92

5.GERGELJ MONIKA(14) VAK 11,95

 

DEVOJČICE 2012/13

 

GRUPA 1:

1.RADOVANOVIĆ NIKOLINA(12)TAP 9,01

2.BOKINAAC JOVANOV VALENTINA(12)PRZ 9,83

3.DOZET EMILIJA(12)VAK 9,99

4.NEGREA EVA MARIA(13) TIM 10,00

 

GRUPA 2

1.BOROŠ MIA (13) PRZ 9,36

2.GERGELJ MARIJA(12)VAK 9,81

3.PREDIĆ DUNJA(12)TAP 9,89

4.DIRJAN BIANCA(12)DET 10,50

5.MILOŠEVIĆ ANA (12)VAK 10,68

 

FINALE:

1.BOROŠ MIA(13)PRZ 9,33

2.RADOVANOVIĆ NIKOLINA(12) TAP 9,45

3.BOKINAC JOVANOV VALENTINA(12)PRZ 9,60

4.PREDIĆ DUNJA(12)TAP 9,88

5.GERGELJ MARIJA(12)VAK 9,92

6.DOZET EMILIJA(12)VAK 10,11

 

DEČACI 2012/13 50 M

 

GRUPA 1

1.TRAILOVIĆ VUKAŠIN(12)TAP 8,80

2.PRVULJ LAZAR(12)PAN 9,44

3.RULA PETAR(12)DIP 9,51

4.HORVAT ANDRIJA(12)PRZ 9,52

4.ALMAJAN MATEI(12)TIM 9,52

5.KOSKA FILIP(12)PRZ 10,42

 

GRUPA 2

1.VUKOVIĆ VOJIN(12)PRZ 9,70

2.ANTONIĆ OGNJEN(12)PRZ 9,72

3.ILIĆ ALEKSA(12)VAK 10,42

4.KAPUNAC MIHAJLO(12)VAK 11,23

5.PEĆANAC NIKOLA(12)TAP

 

GRUPA 3

1.BOROVČANIN PAVLE(12)PRZ 9,32

2.KOVAČEVIĆ NIKOLA(12)VAK 9,42

3.NIKOLIĆ RELJA(13)VAK 9,99

4.MILOŠEVIĆ ALEKSA(12)VAK 10,84

5.GRUBAČKI PAVLE(12) PRZ 11,21

6.SUJIĆ PETAR(13)PRZ 11,64

 

FINALE 

50 M

1.TRAILOVIĆ VUKAŠIN(12)TAP 8,79

2.BOROVČANIN PAVLE(12) PRZ 9,08

3.RULA PETAR(12)DIP 9,14

4.KOVAČEVIĆ NIKOLA(12)TAP 9,37

5.PRVULJ LAZAR(12)PAN 9,50

6.HORVAT ANDRIJA(12) PRZ 9,62

7.VUKOVIĆ VOJIN(12)PRZ 9,82

8.ALMAJAN MATEI (TIM)DNS

 

DEVOJČICE 2010/11 50 M

 

GRUPA 1

 

1.KSENIJA MRKELA(10)DIP 8,26

2.ANTONIĆ TEODORA(10)PRZ 8,38

3.ŠTRKALJ NINA(11)PAN 8,62

4.JANA GRUJIĆ(10)DIP 8,87

5.SZABO MARIA ROXANA(11)DET 8,96

 

GRUPA 2

 

1.MILOVANOV NEVENA(10)SPO 8,43

2.GAVRILOV VALENTINA(11)PRZ 9,28

3.RADIĆ MINJA(10)DIP 10,17

4.BOTUCAN MIRIAM(10)DET 10,87

5.BOBOICHOV JASMINA (11)DET 10,88

 

GRUPA 3

 

1.MOJSIJEV ANA(10)ATV 8,46

2.POPESCU STEFANIA(10)TIM 8,88

3.GHERASE MARA(11)TIM 9,37

4.TELBIS DENISA(10)DET 9,48

5.VASILJEVIĆ MAŠA(10)PRZ 10,41

 

GRUPA 4

 

1.SZABO BIANCA(11)TIM8,86

2.BAMBIĆ MILANA(10) 9,03

3.JELIČIĆ JOVANA(10)VAK 9,26

4.STAMENKOVIĆ NEVENA(10) 9,50

5.TELBIS GYLIA(11)DET 9,63

6.ARSIĆ ANDRIJANA(10)TAP 9,66

 

 

 

FINALE

 

1.KSENIJA MRKELA(10)DIP 8,24

2.ANTIĆ TEODORA(10)PRZ 8,25

3.MILOVANOV NEVENA(10)SPO 8,28

4.MOJSIJEV ANA(10)ATV 8,50

5.ŠTRKALJ NINA(11)PAN 8,51

6.SZABO BIANCA(11)TIM 8,63

7.JANA GRUJIĆ(10)DIP 8,65

8.POPESCU STEFANIA(10)TIM 8,76

 

DEČACI 2010/11 50 M

 

FINALE

 

1.VUK MIMIĆ(10)TAP 8,57

2.BELJIN OGNJEN(10)PRZ 8,74

3.SEKULOVIĆ PETAR(10) 8,92

4.DUJAKOVIĆ DEJAN(10)PRZ 9,04

5.LEPIR TADIJA(10)VAK 9,12

6.BOJINOVIĆ VASILIJE(11)VAK 9,45

 

DEVOJČICE  2008/09 50M

 

GRUPA 1

 

1.MIMIĆ ANJA(08)TAP 8,30

2.STAMBOLIJA MARIJA (08)DIP 8,73

3.ČJEPA JELENA(09)VAK 8,85

4.VASILE PAVLA GIANINA(09)DET 8,89

5.MITKOVSKI ELENA(08)DIP 9,43

 

GRUPA 2

 

1.TODOROVIĆ MILJANA(08)DIP 7,83

2.ANTIĆ ELENA(08)PRZ8,61

3.DIMITRIJEVIĆ PETRA (08)PRZ 8,74

4.CARINA ANDREA(08)PRZ 9,04

5.TANKO MAYA(09)DET 9,38

 

GRUPA 3

 

1.LAZARUTIU TEODORA(09)TIM 7,83

2.DRAGOŠ NATALIA(09)LUG 7,84

3.ARNAUTOVIĆ PETRA(09)VAK 8,38

4.NEDELJKOVSKI EMILIJA(08)8,79

5.LJUBOJEVIĆ MILICA(09)PRZ 8,80

6.AVRAMOVIĆ LENA(09)PRZ 8,82

7.KOVAČEVIĆ TEREZA(09)TAP 9,43

 

FINALE

 

1.TODOROVIĆ MILJANA(08)DIP 7,66

2.DRAGOŠ NATALIA(09)LUG 7,76

3.LAZARUTIU TEODORA(09)TIM 7,87

4.MIMIĆ ANJA(08)TAP 8,37

5.ARNAUTOVIĆ PETRA(09)VAK 8,46

6.ANTIĆ ELENA(08)PRZ 8,58

7.STAMBOLIJA MARIJA(08)DIP 8,63

8.DIMITRIJEVIĆ PETRA(08)PRZ 8,71

 

DEČACI 2008/09 50 M

 

GRUPA 1

 

1.BAJIN ALEKSA(08)PRZ 7,73

2.POPOV OGNJEN(09)PRZ  8,02

3.IVANOVSKI STEFAN(09)VAK 8,25

4.RADIVOJKOV ANDREJ(08)PRZ 8,33

5.MIHALATCHE JONUTS(09)DET 8,68

 

GRUPA 2

 

1.MARIĆ STEFAN(08)TAP 7,94

2.TRIFAN ROGER ANDREI(08)TIM 8,36

3.KRAGUJEVAC STEFAN(08)PRZ 8,48

4.BOJKOV VELIBOR(08)DIP 8,49

5.NITA RARES809)TIM 8,78

6.BAJIN IVAN(09)PRZ 9,41

 

 

FINALE

 

1.BAJIN ALEKSA(08)PRZ 7,73

2.MARIĆ STEFAN(08)TAP 7,88

3.POPOV OGNJEN(08)PRZ 8,01

4.IVANOVSKI STEFAN(09)VAK 8,32

5.TRIFAN ROGER ANDREI (08)TIM 8,33

6.RADIVOJKOV ANDREJ(08)PRZ 8,41

7.BOJKOV VELIBOR(09)8,49

8.KRAGUJEVAC STEFAN(08)PRZ 8,61

 

DEVOJČICE 2006/07 60 M

 

 

GRUPA 1

 

1.MARIĆ SANJA(06)TAP 8,91

2.MAJKIĆ MILICA(06)VAK 9,00

3.LAZARUTIU IOANA(07)TIM 10,02

4.PINTILIE TIME(07)DET 10,14

5.MIHAJLOVIĆ VERA(07)DIP 10,42

6.DRAGANIĆ GORDANA(06)VAK 10,96

 

GRUPA 2

 

1.BOZDOG SARAH(07)LUG 9,25

2.MITROVIĆ MINA(07)VAK 9,32

3.LEPIR ANDREA(07)VAK 9,64

4.MATEI DANIELA REBEKA(07) TIM 9,99

 

GRUPA 3

 

1.PAVLOVIĆ ISIDORA(06)PAN 8,86

2.MILENKOVIĆ SARA(07)VAK 8,92

3.PAVKOV IVA(07) 9,50

4.STOJKOV SARA(07) ATV 14,55

 

 

FINALE

 

1.MARIĆ SANJA(06)TAP 8,88

2.PAVLOVIĆ ISIDORA(06)PAN 8,93

3.MILENKOVIĆ SARA(07)VAK 8,97

4.MAJKIĆ MILICA(06)VAK 9,01

5.BOZDOG SARAH(06)LUG 9,32

6.MITROVIĆ MINA(07)VAK 9,40

 

DEČACI 2006/07

60 M

 

FINALE

1.MLADENOVSKI MARKO(07)ATV 8,23

2.OPRESCU ALIN(06)LUG 8,69

3.ŠTRKALJ ZANDI(07)PAN 8,77

4.DŽAMIĆ DAMJAN(06)VAK 9,09

5.MATACHE DAVID RAUL(TIM) 9,11

6.KNEŽEVIĆ DUŠAN(07)ATV 9,34

7.VEJINOVIĆ ALEKSA(07)ATV 10,46

8.JANASHI ALBERT TEODOR(06) TIM 10,82

 

DEVOJČICE 2004/05

60 M

 

FINALE

 

1.BROŠĆANC ANĐELA(05)DIP 8,85

2.GRUJČIĆ JELENA(05)DIP 8,87

3.DRAGOJEVIĆ ANA(05)PAN 8,94

4.MARIĆ ANJA 05)TAP 9,10

 

 

DEČACI 2004/05

60 M

 

FINALE

 

1.ĆOSOVIĆ ANDRIJA(04)KRA 8,21

2.PAVKOV BOBAN(05)VRA 8,96

3.TRIF ALEXANDER IOAN(05)TIM 9,73

 

DEVOJČICE 2012/13

 

200M

 

1.MIA BOROŠ(12)PRZ 37,38

2.RADOVANOVIĆ NIKOLINA(12)TAP 38,12

3.BOKINAC  JOVANOV BALENTINA(12)PRZ 40,22

 

DEČACI 2012/13

 

200M

 

1.BOROVČANIN PAVLE(12)PRZ 38,55

2.RULA PETAR(12)DIP 38,63

3.TRAILOVIĆ VUKAŠIN(12)TAP 38,71

 

DEVOJČICE 2010/11

 

200M

 

1.MRKELA KSENIJA(10)DIP 32,92

2.ANTONIĆ TEODORA(10)PRZ 33,77

3.NINA ŠTRKALJ(11)PAN 34,60

 

DEČACI 2010/11

200M

 

1.VUK MIMIĆ(10)TAP 35,86

2.BELJIN OGNJEN(10)PRZ 36,39

3.DUJAKOVIĆ DEJAN(10)PRZ 37,22

 

DEVOJČICE 2008/09

200M

 

1.TODOROVIĆ MILJANA(08)DIP 29,42

2.JANKOVIĆ IVA(109 31,39

3.DRAGOŠ NATALIA(09)LUG 31,74

 

DEČACI 2008/09

200M

1.MARIĆ STEAN(08)TAP 29,74

2.BAJIN ALEKSA(08)PRZ 30,12

3.BELJAKOVIĆ NIKOLA(08)KRA 30,94

 

DEVOJČICE 2006/07

300M

1,MARIĆ SANJA(06) TAP 44,75

2.PAVLOVIĆ ISIDORA(06)PAN 46,71

3.PAVKOV IVA(07) VAK 52,01

 

DEČACI 2006/07

300M

1.MLADENOVSKI MARKO(07)ATV 44,05

2.OPRESCU ALIN(06)LUG 46,97

3.ŠTRKALJ ZANDI(07)PAN 47,05

 

 

DEVOJČICE 2004/05

300M

1.ANA DRAGOJEVIĆ(05)PAN 46,46

2.BROŠĆANC ANĐELA(05)DIP 47,56

3.GRUJČIĆ JELENA(05)PAN 50,07

 

DEČACI 2004/05

300M

1.JELENIĆ NIKOLA(04)KRA 38,36

2.ČOSOVIĆ ANDRIJA(04)KRA 44,29

3.PAVKOV BOBAN(05)VRS 45,19

4.TRIF ALEXANDER IOAN(05) TIM 52,05

 

DEVOJČICE 2006/07

 

800M

1.COJOREAN ALISIA(06)LUG 2:38,55

2.KARABAŠ KAMELIA(06)DET 2:44.01

3.TEODORA DUBONJAC(06) TAP 2:49,01

4.SAŠA RADANOV(06)TAP 2:50,30

 

DEČACI 2004/05

800M

1.STRAHINJA STEVŠIĆ(04)DIP 2:13,26

2.PAVKOV BOBAN(05)VRS 3:11,36

3.KNEŽEVIĆ DUŠAN(ATV) 3,34,48

 

x

Takođe pogledajte

OFK Vršac igrao na svom terenu sa Bečejom

Fudbalska prvenstvena utakmica, 10 kola, Srpske lige Vovodina, između Vršca i Bečeja, posle veoma lepe ...

Facebook