OFK Vršac, igrao u gostima (VIDEO)

Fudbalska prvenstvena utakmica, 7 kolo, Srpska liga Vojvodine, OFK Vršac je igrao u gostima.

OFK Vršac je trijumfalno prošao kroz Prigrevicu. Bratstvo 1946 je pokleklo pred našim momcima. Rezultat je bio 1:2. Poveli smo golom Milana Vidakova u 24. minutu, na 0:2 povisio je Filip Ilić u 55. minutu. Utešni gol za domaćina postigao je Ognjen Šveljo iz penala.

POBEDA U PRIGREVICI !!!!OFK Vršac je trijumfalno prošao kroz Prigrevicu. Bratstvo 1946 je pokleklo pred našim momcima. Rezultat je bio 1:2. Poveli smo golom Milana Vidakova u 24.minutu, na 0:2 povisio je Filip Ilić u 55.minutu. Utešni gol za domaćina postigao je Ognjen Šveljo iz penala. Čestitke za veliku pobedu i treće mesto na tabeli posle 7. kola Srpske lige. U subotu se vraćamo na domaći teren, gde nam u goste dolazi rival iz vojvođanske lige Kozara iz B.V. Sela. Napred OFK Vršac👏👏👏👍👍👍💪💪💪⚽⚽⚽⚪🔴⚪🔴⚪🔴

Gepostet von OFK Vršac am Samstag, 28. September 2019

Sledeće 8 kolo, Vršac igra kod kuće sa FK Kozara (Banatsko Novo Selo), početak 05 10 2019 godine, u 15:30h.

Vršac je trenutno 3 na tabeli sa 13 bodova, prvi je Pančevo sa 18 bodova.