U Vršcu su održane 6 Atinske igre u atletici (FOTO)

Na ovogodišnjim 6. Atinskim igrama koje tradicionalno organizuje AK Atina iz Vršca, okupilo se preko 120 takmičara iz 5 klubova.
Osim organizatora AK Atine, nastupili su i renomirani klubovi AK Dinamo iz Pančeva, AK Proleter iz Zrenjanina,AK  Panonija iz Pančeva.
Takmičari su se nadmetali u sprinterskim disciplinama, a od vrednijih rezultata treba napomenuti rezultate u konkurenciji seniora Begenišić Marka na 400m-51,12 s, Marka Mladenovskog u konkurenciji mlađih pionira 300m-43,23, kao i rezultat Sanje Marić u konkurenciji mlađih pionirki na 300m-43.38.
Treba podsetiti da su Atinske igre bile zamišljene u početku kao razvojno takmičenje za mlade, a vremenom je tu poniklo i nekoliko šampiona države.
Sledeći događaj koji očekuje takmičare AK Atine je internacionalno takmičenje sa zemljama u regionu koje će biti održano u Rumuniji, a za šta je AK Atina dobila specijalan poziv.
REZULTATI 6.ATINSKIH IGARA 2019
DEVOJČICE 2013 G I MLAĐE  50M
1.ANDREA VUKIĆ(13)ATV 16,18
2.SOFIJA KOVAČEVIĆ(13)ATV 16,20
3.IVA BRANISAVLJEVIĆ (14)18,20
DEČACI 2013.G I MLAĐI 50M
1,ČOLIĆ OGNJEN(13)PRZ11,02
2-SUJIĆ PETAR(13)PRZ 11,55
3.BRANISAVLJEVIĆ MARKO(13)11,80
DEVOJČICE 2012.G 50M
1.RADOVANOVIĆ NIKOLINA(12)TAP 9.03
2.MINJA MILOJEVIĆ(12)ATV 9,16
3.BOKINAC VALENTINA(12)PRZ 9,60
DEVOJČICE 2012 G. 200M
1.RADOVANOVIĆ NIKOLINA(12)TAP39,04
2.MINJA MILOJEVIĆ(12)ATV 39,30
3.BOKINAC VALENTINA(12) PRZ 41,00
DEČACI 2012.G 50M
1.BOGDAN BJELAJAC(12)DIP 9,84
2.VUKOVIĆ VOJIN(12)PRZ 9,86
3.ANTONIĆ OGNJEN(12)PRZ 9,88
DEČACI 2012 G 200M
1.BOGDAN BJELAJAC(12)DIP 40,63
2.VOJIN VUKOVIĆ(12)PRZ 40,28
3.ANTONIĆ OGNJEN(12)PRZ 41,58
DEVOJČICE 2010/11  50M
1.MRKELA KSENIJA(10)DIP 8,42
2.JANA GRUJIĆ(10) DIP 8,58
3.TEODORA ANTONIĆ(10)PRZ 8,90
DEVOJČICE 2010/11  200M
1.KSENIJA MRKELA(10)DIP 33,03
2.TEODORA ANTONIĆ(10)PRZ 35,23
3.JANJA GRUJIĆ(10)DIP 35,69
DEČACI 2010/11 50M
1.VUK MIMIĆ(10) TAP 8,33
2.BELJIN OGNJEN(10) PRZ 8,43
3.RADOVANOVIĆ ALEKSA(10) TAP 8,47
DEČACI 2010/11 200M
1.VUK MIMIĆ(10)TAP 35,34
2.ALEKSA RADOVANOVIĆ(10)TAP 36,18
3.BELJIN OGNJEN(10) PRZ 36,50
DEVOJČICE 2008/09 50M
1.TODOROVIĆ MILJANA(08)DIP 7,48
2.TRBOJEVIĆ MAŠA(08)PRZ7,53
3.PETRA DIMITRIJEVIĆ(08)PRZ 7,80
DEVOJČICE 2008/09  200M
1.TODOROVIĆ MILJANA(08) DIP 29,83
2.TRBOJEVIĆ MAŠA(08) PRZ 30,94
3.PETRA DIITRIJEVIĆ(08)PRZ 33,43
DEČACI 2008/09 50M
1.BAJIN ALEKSA(08)PRZ 7,53
2.MATEJA NOSONJIN(08) PRZ 7,82
3.OGNJEN POPOV(08) PRZ 8,00
DEČACI 2008/09 200M
1.ALEKSA BAJIN(08)PRZ 29,53
2.OGNJEN POPOV(08) PRZ 31,20
3.MATEJA NOSONJIN(08) PRZ 32,80
DEVOJČICE 2006/07 60M
1.MARIĆ SANJA(06)TAP 8,40
2.ISIDORA PAVLOVIĆ(06)PAN 8,42
3.HANA JARAMAZ(07)PAN 8,55
DEVOJČICE 2006/07 300M
1.MARIĆ SANJA(06)TAP 43,38
2.HANA JARAMAZ(06)PAN 48,92
3.EMILIJA BAJIN(06)PRZ 50,50
DEČACI 2006/07 60M
1.MARKO MLADENOVSKI(07) ATV 8,40
2.KNEŽEVIĆ DUŠAN(07)ATV 8,96
3.NERTICA ALEKSA(06)TAP 9,01
DEČACI 2006/07 300 M
1.MARKO MLADENOVSKI(07)ATV 43,23
2.DANILO BULATOVIĆ(06) DIP 45,05
3.ALEKSA NERTICA(06) TAP 52,20
DEVOJČICE 2004/05 100M
1.ANA DRAGOJEVIĆ(05)PAN 13,62
2.JELENA GRUJIČIĆ(059PAN 13,75
3.LAJČI ŠTRKALJ(05)PAN 13,90
DEVOJČICE 2004/05 300M
1.ANA DRAGOJEVIĆ(05)TAP 45,05
2.JELENA GRUJIĆ(05)PAN 47,31
3.MARIĆ ANJA(05) TAP 48,00
JUNIORI 400 M
1.UROŠ OSTOJIN(01)PAN 55,70
2.DUGIĆ ALEKSANDAR(02PAN)59,91
3.STEFAN LAZIĆ(03) PAN 1:03,1
SENIORI
1.LEU VLADAN(93)PAN 51,10
2.BEGENIŠIĆ MARKO(96)ATV 51,12
3.ZORAN ILINČIĆ(65) ATV 1:02,60
Pogledajte ostale slike 
x

Takođe pogledajte

Književno veče Jasne Krsmanović „U ogledalu duše”

Sreda, 19 Juni 2019 Vreme: 20:00 Mesto: sala bioskopa U sredu, 19. juna u 20h, ...

Facebook