Donacija ustupljena tri računara od kompanije Fresenius medical care Vršac

Zahvaljujući kompaniji Fresenius medical care Vršac, Poljopirvrednoj školi “Vršac” juče 27.12.2018. godine su kao donacija ustupljena tri računara marke Dell, i to dva laptop računara i jedan desktop računar.
Ova donacija je školi od izuzetnog značaja kako bi se unapredio i olakšao rad sa Esdnevnikom, koji je da podsetimo naša škola uvela kao prva srednja škola u Vršcu, prihvatajući stavove Ministarstva prosvete i Vlade Republike Srbije da se sve više, i gde je god to moguće predje na e-upravu i vodjenje dokumentacije u elektronskom obliku.
Ovim putem obaveštavamo i roditelje i staratelje naših učenika da će uz određenu proceduru od drugog polugodišta biti u mogućnosti da vide u realnom vremenu sve ocene i izostanke svoje dece.
Nadamo se da će ovaj vid roditeljske kontrole ujedno i poboljšati redovnost i uspešnost naših učenika.
x

Takođe pogledajte

„Hand made quartet“ – izložba unikatnih radova četiri autorke

Datum: Sreda, 18 Septembar 2019 Vreme: 19:00 Mesto: Dom vojske U sredu 18. septembra u ...

Facebook