Tri medalje za takmičare BK “Gard” u Temerinu

Takmičari BK “Gard” učestvovali su na prvenstvu Vojvodine za sve uzraste, i osvojili dve zlatne i jednu bronzanu medalju.

BK “Gard” je nastupio sa svoja tri takmičara: Lazar Vukašinović do 54kg i Vuk Pavlović do 67kg u konkurenciji kadeta i Sandra Maran do 52kg u konkurenciji seniorki.

Zlatne medalje su osvojili Lazar Vukašinović i Sandra Maran, a bronzanu Vuk Pavlović.

– Naši takmičari su pokazali visiok nivo tehnike i dugogodišnje iskustvo, a imali smo 100% učinak u ringu, što znači da naši takmičari nisu izgubili ni jednu borbu u ringu i sve pobede su završene odlukama 3:0, kažu u BK “Bard”.

Peh sa povredom je imao Vuk Pavlović koji je iako povređen uspeo da ostvari jednoglasnu pobedu ali nije mogao da nastupi u borbi za finale.

Lazar Vukašinović i Sandra Maran su rutinski pobedili svoje protivnike i pokazali  vrhunsku spremu.

Prvenstvo u Temerinu je organizovao Kikboks savez Vojvodine i KBK Sparta iz Temerina.