Pobeda vršačkog RK “Mladost” koja ih vraća u igru za opstanak

Rukometaši vršačke Mladosti savladali su ekipu Jedinstva iz Bečeja rezultatom (14:13) 29:23.

Od samog početka Vrščani su krenuli sa željom da osvoje dva boda. I u napadu, i u odbrani momci su “ginuli” za svaku loptu.

Prvo poluvreme završeno je u korist domaćina (14:13), dok u drugom poluvremenu gosti prave seriju 0:3, na šta su Vrščani odgovorili jakom odbranom kojom je komandovao Dragomir Jolović, i jakim napadom u kome s Gačević i Milosavljević vodili glavnu reč.

Na kraju zaslužena pobeda vršačkih rukometaša 29:23.

Najefikasniji bio je Gačević sa 7 pogodaka, Milosavljević 6, Raković 5, Leovac i Brankov 3, Stolić 2, Kostić, Jolović i Ćosić 1.

Pošaljite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena.

x

Takođe pogledajte

Prvenstvo Srbije za mlađe pionire

U Kruševcu je ovog vikenda organizovano Prvenstvo Srbije za mlađe pionire(U14), gde su nastupili takmičari ...