U Pančevu održano je okružno takmičenje iz matematike, gde je učestvovao Vršac

U nedelju 19. februara u Gimnaziji “Uroš Predić” u Pančevu održano je okružno takmičenje iz matematike. Rezultati učenika naše škole na ovom takmičenju su sledeći – I razred: Veljko Njegomir (60 bodova) – pohvala, Lazar Fibišan (55 bodova), Danijel Vulku (55 bodova), Živa Roganović (50 bodova), mentor učenicima prve godine prof. Marija Panić Damjanov.

II razred: Aleksandar Đorđević (75 bodova), treća nagrada, mentor prof. Ljubica Rankov Payne. IV razred: David Buzgo (85 bodova), druga nagrada i plasman na republičko takmičenje, mentor prof. Marija Panić Damjanov.

Čestitamo svim našim učenicima, njihovim mentorima, Davidu želimo puno uspeha na republičkom takmičenju!

 

Pošaljite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena.

x

Takođe pogledajte

Nestanak struje od 6 do 12 decembra u Vršcu

Vršac Petak 6. decembar Ljutice Bogdana. 9:00-14:00 Bore Kostića od Laze Nančića do Vojvode Putnika, ...

Facebook