Naša pozorišna grupa „IONESCO“

U subotu 26.11.2016 učenici naše škole su učestvovali na Festivalu pozorišta i recitala „Arlechin“ u Toraku (Begejci).Nastupilo je 36 učenika koji nastavu slušaju na rumunskom nastavnom jeziku.

Naša pozorišna grupa „IONESCO“ predvođena mentorom prof.Romancom Varađan osvojila je specijalnu nagradu za učesnika bez konkurencije.

U okviru takmičenja u recitalu, nagrade su osvojili sledeći učenici: Adrian Kračun (I5) – prvo mesto – recital na banatskom govoru i prvo mesto na književnom jeziku Mirela Kotrla (I5) – drugo mesto – recital na banatskom govoru Prodan Euđenia (I5) -drugo mesto – recital na književnom jeziku Andrea Čebzan Zeman (I5) – drugo mesto – recital na književnom jeziku Darisa Kornea (I5) – drugo mesto-recital na književnom jeziku Marina Musta (I5) – treće mesto – recital na književnom jeziku Emina Voin (I5) – treće mesto – recital na književnom jeziku Mentor prof.Romanca Varađan Elena Mohan (II5) -specijalnu nagradu za interpretaciju i specijalnu nagradu za učesnika bez konkurencije Georgina Lukrecia Stefan (III5) – treće mesto-recital na banatskom govoru Anastasia Doban (IV5) – treće mesto – recital na književnom jeziku Mentor prof.Margareta Kožokar.

Čestitamo našim učenicama i njihovim mentorima i želimo im puno sreće na sledećim takmičenjima

 

Pošaljite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena.

x

Takođe pogledajte

U Vršcu duvalo 110 km/h: Orkanski udar vetra može da obori čoveka, meteorolog progovorio o opasnosti

Na jugu Banata, pre svega u Vršcu, danas su zabaleženi orkanski udari vetra brzine od ...

Facebook