Vrščani savladali Žabalj

Rukometaši vršačke Mladosti su u utakmici 10. kola Prve lige Sevar savladali ŽSK Žabalj, rezultatom (12:9) 27 : 19.

I pored jake odbrane oba tima, u finišu prvog poluvremena rukometaši Mladosti prave seriju 3:0 i na poluvreme odlaze sa tri gola prednosti. U drugom poluvremenu Vršački rukometaši zaigrali su još jače u odbrani, i sa nekoliko lakih golova iz kontre stiču prednost (+6).

Iskusna ekipa iz Žablja pokušala je da se vrati u meč, međutim Vrščani su sačuvali prednost i do kraja utakmice je je povećali na maksimalnih +8.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Gačević sa 6 golova, 5 je postigao Dudić, a u listu strelaca upisali su se i Raković 4, Kostić 3, Milosavljevć 3, Velkovski 3, Leovac 2 i Jolovic 1.

U sledećem kolu Vrščani se sastaju sa ekipom Jabuke u Jabuci.