Druga pobeda FK Vršca u fudbalu, na gradskom stadionu, pogledajte tabelu

Prvenstvena fudbalska utakmica, Srpske lige Vojvodine, FK Vršac : FK Željezničar (Pančevo) 2:1

Posle veoma dobre i lepe igre FK Vršca, je uspeo da zabeleži nova 3 boda.

Na početku utakmice, dosuđen je penal za gostujuću ekipu, pomalo nespretna odbrana domaće ekipe, i 0 : 1 za goste, zatim su se ređale prilike da FK Vršac postigne gol.

Početkom drugog poluvremena Vršac, je krenu siloviti na gol protivnika, takođe su se ređale par lepih prilika, sredinom drugog poluvremena, lep gol, i rezultat je 1 : 1.

Zatim Vršac i dalje napada, dolazi do izvarednog šuta i lopta je pogodila stativu, i 15 minuta pre kraja, FK Vršac glavom postiže gol, za vodstvo od 2 : 1.

Vršac je pokazao da ima veoma dobru ekipu, i sigurno će biti u samom vrhu tabele.